M9 Arowana
Projekt statku-matki dla systemu bezzałogowego umożliwiającego transmisję audio-wideo w miejscu o niedostępnym zasięgu telefonicznym. Głównym celem było uzyskanie dużego zasięgu z napędem elektrycznym aby sprostać misji MR 2020.
M8 Marlin
Nowa generacja samolotu bezzałogowego pionowego startu i lądowania.W porównaniu do platformy Murena napędzany jest silnikiem spalinowym, dzięki czemu posiada większy zasięg lotu. Ponadto samolot wyposażony jest w system precyzyjnego lądowania. Projekt realizowany na potrzeby zawodów UAV Challenge 2018.
A2 Raczek
Popularna wśród małych bezzałogowców konfiguracja – czterowirnikowy śmigłowiec, mogący zabrać na pokład na przykład aparat lub kamerę, praktyczny w ciasnej przestrzeni, precyzyjnie sterowany przez systemy pokładowe.
Rekin
Bezzałogowy samolot o dwumetrowej rozpiętości skrzydeł i napędzie elektrycznym, wyposażony w głowicę wizyjną. W zmodyfikowanej wersji wyprodukowany w dwóch egzemplarzach na potrzeby projektu realizowanego przez Politechnikę Warszawską wraz z firmą Lockheed Martin Co.
Quad Tiltrotor
Statek powietrzny w konfiguracji Quad-Tiltrotor to połączenie samolotu z klasycznym śmigłowcem. Z reguły maszyna tego typu posiada na końcówkach każdego płata po jednym silniku, obracającym się wokół osi wyznaczonej przez dźwigar skrzydła. Pozwala to na płynne przechodzenie z lotu pionowego do postępowego zachowując dobre właściwości lotne. QTR-y mogą również wykonywać zawis. Maszyna jest trudna do zbudowania i zaprojektowania, głównie ze względu na liczne algorytmy sterowania, konieczne dla utrzymania stabilności w locie pionowym przy różnym obciążeniu i warunkach zewnętrznych.